Současnost našeho klubu

Vážení sportovní přátelé,

Dny, týdny a roky neúprosně odměřují čas, který nás nemí ukolébat ale naopak aktivizovat pro větší úsilí.

Máme za cíl minimálně udržet pozice týmů v soutěžích. Zastavit propad náboru nejmladších fotbalistů, kteří budou v budoucnu tvořit základ starších mužstev.
V posledních letech se pozice našeho prvního týmu stabilizovala a rezerva (muži B) si také nevede špatně.
V současnosti v našem fotbalovém klubu působí 2 týmy mužů, 1 tým dorostu , 2 týmy žáků – starší, mladší a 2 týmy přípravek – starší, mladší.
Naši hráči se uplatňují i ve vyšších soutěžích v okolních klubech (Olomouc, Přerov, Kroměříž, Hranice).
Práci s mládeží považujeme za jednu ze svých hlavních priorit a nejlepší vklad do úspěšné budoucnosti lipnické kopané.